Hizmetlerimiz

Yüzey İşlem Makinaları, binlerce farklı sektörden onbinlerce farklı materyale hitap eder. En doğru yüzey sonucunu almak için her üründe o ürüne özel prosese ve o ürünün üretim kapasitesine uygun bir makina seçilir.

Damran Makina üreticiler için en verimli ve ekonomik olacak şekilde dünyada bilinen her çeşitte ve her kapasitede yüzey işlem makinalarını sunmakta ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda kombin ederek yüzey işlem problemlerini ortadan kaldırmaktadır.

Vibrasyonlu Yüzey İşlem Makinaları

Santrifuj Yüzey İşlem Makinaları

Paket Atık Su Arıtma Sistemleri

      
Sarf malzemeler yüzey işlemde en önemli girdidir!
Bir yüzey işlem tesisinde uygun makinalar olduğu halde istenen verim ve ekonomik tüketim yakalanamıyorsa ilk bakılması gereken girdi yüzey işlem sarf malzemeleri olmalıdır.

* Doğru seçilmiş ve kaliteli sarf malzeme;

* Bitmiş ürünün yüzey kalitesini arttırır.

* Gereksiz uğraşı ve zaman kaybını ortadan kaldırır.

* Tüketimde avantaj yaşatır ve maliyetleri düşürür.

 

Yüzey işlem sarf malzemeleri onlarca çeşit ve yüzlerce ebattan oluşmakta ve her üründe o ürüne özel olarak seçilmektedir. Damran Makina üreticilere ücretsiz numune çalışmaları yaparak ürettikleri ürüne en uygun sarf malzemeleri belirlemektedir.Sunduğumuz sarf malzemeler üstün kaliteli olup tüketimde büyük maliyet avantajları sağlamaktadır. Vibrasyonda kullanılan çapak alma&aşındırma taşları, parlatma taşları, plastik ve seramik çipler,işlem kimyasalları, yağ çözücü tozlar, inox bilyalar ve çubuklar, kurutma granülleri,ayırıcı cam küreler, parlatıcı pasta ve tozlar, porselen bilyalar vb. dünyada yüzey işlem teknolojisi adına bilinen tüm malzemeleri en iyi kalite ve fiyatlarla üreticilerimize sunmaktayız.